VIRTUALNA IZLOŽBA "POVIJEST TEHNIČKOG DOKUMENTIRANJA U STROJARSTVU"
Autor: Nikolina Dolfić, 21. 6. 2021.

U stvaranju virtualne zbirke/izložbe projekta Povijest tehničkog dokumentiranja u strojarstvu, sudjeluju učenici Tehničke škole Rijeka i Berufskolleg für Technik und Gestaltung, Gelsenkirchen, Njemačka.
Učenici i nastavnici će objavljivati slike predmeta koji su nekada korišteni u povijesnoj dokumentaciji, zanimljive priče o radu inženjera te objaviti učeničke radove iz područja tehničke dokumentacije. Virtualna zbirka/izložba je u procesu nastajanja, ali već sada možete pronaći zanimljiv sadržaj.
Za stvaranje virtualne zbirke/izložbe koristimo platformu Wakelet te joj možete pristupiti pomoću poveznice: WAKELET