Animirani rječnik "What an entrepreneur should be like"
Autor: Nikolina Dolfić, 10. 7. 2020.

Učenici 1. D razreda, Lea Tičina, Marin Kružičević Proso, Marin Guić, Mijo Radić i Luka Poparić su pod mentorstvom nastavnice engleskog jezika, Marine Barač, izradili online animirani rječnik "What an entrepreneur should be like". Učenici su odabrali riječi koje opisuju poduzetnika/cu i zajedno su radili tekstu. Poseben pohvala idu učenici Lei Tičina, koja je izradila animacije za rječnik. U rječniku je ukupno 29 različitih animacija, a za svaku joj je trebalo nekoliko sati da je dovrši. Rječnik je izrađen u Libre Office Impress-u te je potrebno, kako biste ga pravilno mogli listati, otvoriti prikaz prezentacije, odnosno slideshow.

Poveznica: "What an entrepreneur should be like"