POSTANI PODUZETNIK
Autor: Nikolina Dolfić, 5. 3. 2020.

U srijedu 3. ožujka organizirali smo poduzetnički dan za učenike trećih razreda. Učenici Karlo Dvornik i Ivan Jurić (3.A), Duje Vasilj i Ivan Vrdoljak (3.B), Marin Kalac i Tonči Kutnohorsky (3.C) te Jure Bakota i Neno Brkljača (3.D) pripremili su powerpoint prezentacije kojima su nastojali ostalim učenicima u trećim razredima, pružiti informacije o svemu što je nužno znati ako se žele upustiti u poduzetničke vode.  Ključne informacije su im prenijeli kroz teme Otvaranje obrta ili tvrtke, Istraživanje tržišta, Patentiranje proizvoda, autorsko pravo i intelektualno vlasništvo te Mladi poduzetnici i njihovi proizvodi.  Prezentacije su održali u sva četiri treća razreda, od 2. do 5. školskog sata, za vrijeme nastave hrvatskog jezika. Učenici su bili iznimno zadovoljni radom svojih kolega te su pohvalili ovakav pristup nastavi koji im omogućava više istraživačkog rada, vlastitog angažmana i sadržaje u skladu s njihovim interesima.

FOTOGRAFIJE