Online štivo

Kulturni info

ST kalendar kulturnih i inih događanja

splitculture.hr

Znanstveni portali

1.6.2019. OTVORENI DAN ŠKOLE
Autor: Nikolina Dolfić, 22. 5. 2019.

Dragi učenici završnih razreda osnovne škole, dragi roditelji, pozivamo vas da dana 1. 6. 2019. (subota) od  8.00 do 13.00 h  posjetite Tehničku školu za strojarstvo i mehatroniku, Split.

U izravnom razgovoru s nastavnicima možete se informirati o uvjetima upisa u našu školu te razgledati sve praktikume, kabinete, laboratorije, radionice i specijalizirane učionice s najmodernijom opremom. Škola raspolaže s numerički upravljanim alatnim strojevima, robotima, hidrauličko-pneumatskim praktikumom, laboratorijima za automatiku i regulaciju, elektroniku, praktikumom za toplinsku obradu i zavarivanje, kabinetom za CAD/CAM tehnologiju i brojnu drugu didaktičku opremu.

Škola upisuje učenike za zanimanja:

• STROJARSKI RAČUNALNI TEHNIČAR
  • TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

Dođite i upoznajte se s mogućnošću edukacije za tehnička zanimanja 21. stoljeća.

Dobrodošli!
Djelatnici Tehničke škole za strojarstvo i mehatroniku, Split