Online štivo

Kulturni info

ST kalendar kulturnih i inih događanja

splitculture.hr

Znanstveni portali

UČENICI 4. C RAZREDA POBJEDNICI USKRŠNJEG TURNIRA U NOGOMETU
Autor: Nikolina Dolfić, 17. 4. 2019.

Dana 16.04.2019.  odigrale su se polufinalne utakmice između 4. C i 4. B razreda, u kojoj je ekipa 4. C glatko pobijedila ekipu 4. B s rezultatom 3 : 0 te se tako plasirala u finale.
U drugoj vrlo uzbudljivoj  polufinalnoj utakmici u kojoj je bilo preokreta, 3. A slavio je protiv ekipe 1. C s rezultatom 6 : 4.
Treće mjesto osvojila je ekipa 4. B razreda i to nakon izvođenja penala ukupnim  rezultatom 6 : 5.
U finalnoj utakmici bolja i spretnija bila je ekipa 4. C razreda te rezultatom 3 : 1 osvojila turnir.

U ime organizatora i ravnatelja čestitamo svim učenicima na poštenoj igri i sportskom ponašanju, a posebno pobjedničkoj momčadi 4. C razreda.

Arhiva vijesti s naslovnice