Online štivo

Kulturni info

ST kalendar kulturnih i inih događanja

splitculture.hr

Znanstveni portali

PROMETNA UČILICA
Autor: Nikolina Dolfić, 26. 10. 2018.

Radionice o sigurnosti u prometu, koje su vodili djelatnici „Prometne Učilice“ i MUP-a, održane su s učenicima drugih i četvrtih razreda naše škole. Učenici su sudjelovali u testiranju znanja prometnih propisa u sklopu 1. Državnog natjecanja u poznavanju prometnih pravila. Najuspješniji pojedinci po uzrastima, tri najuspješnije škole i voditelji natjecanja iz tri najuspješnije škole, dobit će vrijedne nagrade, diplome i priznanja.

Projekt „Prometna Učilica“ već je 15 godina dio operativnog plana Nacionalnog programa sigurnosti cestovnog prometa MUP-a Republike Hrvatske na prevenciji sigurnosti cestovnog prometa, koji uz potporu MZO, radi na edukaciji učenika osnovnih i srednjih škola prometnim pravilima i propisima te poželjnom načinu sudjelovanja u prometu.