HUMANITARNA AKCIJA CRVENOG KRIŽA „SOLIDARNOST NA DJELU“
Autor: Nikolina Dolfić, 12. 11. 2021.

Pozivamo nastavnike, učenike i njihove roditelje da se pridruže prikupljanju prehrambenih i higijenskih proizvoda za korisnike socijalnog programa Crvenog križa. Gradsko društvo Crvenog križa Split brine o socijalno ugroženim sugrađanima kojima je potrebna pomoć i podrška u zadovoljavanju temeljnih životnih potreba te onima koji se suočavaju s različitim životnim teškoćama: bolest u obitelji, blokirani računi, nezaposlenost, samohrano roditeljstvo i dr.

Vaša donacija pomoći će da se potrebitima doniraju dostatni osnovni paketi u vidu prehrambenih i higijenskih potrepština. Proizvode poput brašna, šećera, ulja, tjestenine, konzervirane hrane, deterdženta za rublje i posuđe, šampona, kupki, sapuna, kaladonta i sl., možete donijeti u školsku referadu. Proizvode prikupljamo do početka zimskih praznika.