ČA U VERSIN RIČI I PINELU
Autor: Nikolina Dolfić, 21. 6. 2021.

Na šestom literarnom, recitatorskom i likovnom natječaju "ČA u versin, riči i pinelu", koje tradicionalno organizira AZOO i OŠ "Bijaći", Kaštel Novi, sudjelovali su učenici Mario Karuza, Luka Duvančić, Toni Mihaljević Tolj i Karlo Petrić (3.D razred) te učenici Ante Puljiz i Jure Bakota (4. D razred). Učenik Mario Karuza osvojio je 2. mjesto za literarni izričaj i 3. mjesto za recitatorski izričaj za pjesmu "Viška noć" pjesnika Ivice Rokija. Učenik Karlo Petrić  osvojio je 3. mjesto i pohvalu za literarni izričaj, a Jure Bakota pohvalu za literarni izričaj. Mentor svim učenicima bio je profesor savjetnik Nađan Dumanić, dipl. ing. Sve pjesme možete pronaći u prilogu pod opširnije.

Toni, Karlo, Luka i Mario s mentorom