DRŽAVNO NATJECANJE SREDNJIH ŠKOLA U POZNAVANJU PROMETNIH PROPISA
Autor: Nikolina Dolfić, 19. 11. 2020.

Za sudjelovanje u natjecanju preporuča se učenicima korištenje AAI@EduHR (…@skole.hr) korisničkih podatka koje su dobili od administratora imenika u školi.

Prometna Učilica osigurava učenicima brojne poučne sadržaje iz prometne kulture, te vježbe i zadatke za provjeru znanja, a koliko su dobro usvojili znanje provjerava se na ispitima koje zadaje Ministarstvo unutarnjih poslova RH.

Natjecanje je organizirano u dvije kategorije:

- pojedinačno natjecanje učenika po uzrastima

- natjecanje škola

Natjecanje traje od 16.11.2020 do 31.12.2020. (do 12.00 sati). U tom terminu učenici će moći neograničeno pristupiti svim sadržajima i vježbama, kao i svakom od devet ispita provjere znanja prema rasporedu istaknutom na web stranici. Kako bi svima osigurali što ravnopravnije uvjete i mogućnost kasnijeg uključivanja na natjecanje, boduju se ostvareni rezultati četiri najbolja ispita. Za najuspješnije učenike i škole, za pokazano znanje, osigurali smo brojne i vrijedne nagrade te diplome i pohvalnice.

Nagrade za najuspješnije učenike 1. – 3. razreda:

- prvo mjesto – eRomobil ili Prijenosno računalo

- drugo do peto mjesto – USB stick 128 GB ili Eksterna baterija

- šesto do deseto mjesto – Majica Prometne Učilice

Nagrade za najuspješnije učenike od 4. razreda:

- prvo mjesto – Autoškola i polaganje vozačkog ispita B kategorije ili Prijenosno računalo

- drugo do peto mjesto – USB stick 128 GB ili Eksterna baterija

- šesto do deseto mjesto – Majica Prometne Učilice

Nagrade za 3 najuspješnije škole: Pehar za 1.- 3. mjesto: