ANKETNI UPITNIK ZA MATURANTE
Autor: Nikolina Dolfić, 9. 6. 2020.

Dragi maturanti, naša škola je dala suglasnost gđi Ivoni Vrkić Boban, dr. med., za provođenje anketnog upitnika među našim maturantima te vas molimo da se odazovete u što većem broju. U nastavku je dopis s detaljnim uputama.

Molimo Vas da ispunite anketni upitnik o konzumaciji alkohola i droga koji je dostupan na poveznici ispod. Upitnik je u potpunosti anoniman, stoga Vas molimo da iskreno odgovarate na postavljena pitanja, a treba tek 5-10 minuta za njegovo popunjavanje. Ispunjavanjem upitnika ostvarujete pravo sudjelovanja u nagradnoj igri te će slučajnim odabirom jedan od sudionika ankete biti nagrađen s 1000 kn. Nadamo se što većem odazivu kako bi imali što vjerodostojnije podatke. Pristup anketi omogućen je do kraja lipnja.

Od srca zahvaljujem i srdačno Vas pozdravljam.

S poštovanjem,

Ivona Vrkić Boban, dr.med.

Klinika za dječje bolesti

KBC Split