Ovaj mjesec: 1942
IZJAVE - koje je potrebno potpisati prilikom ulaska u školu
Autor: Nikolina Dolfić, 18. 5. 2020.

Od ponedjeljka 18.5.2020., za ulazak u školsku zgradu potrebno je popuniti obrazac Izjave koji se za radnike škole nalazi OVDJE, a učenike OVDJE

Za svaki dolazak u školu, potrebno je potpisati novu Izjavu s datumom dana kada dolazite u školu.

Izjava je potpuno sukladna naputcima koje je propisalo MZO, odnosno HZJZ. Postoje tri varijante za predaju popunjenih Izjava:
1. dostavljanje popunjene Izjave putem elektroničke pošte na školsku adresu
2. donošenje popunjene Izjave pri dolasku u školu
3. popunjavanje Izjave na ulazu u školsku zgradu (prazni obrasci se preuzimaju na ulazu)

Ukoliko se Izjava dostavlja u digitalnom obliku, zaprimanje Izjave putem elektroničke pošte na školsku adresu (tssm@tehnickaskola-split.hr), smatra se kao da je potpisana vlastoručnim potpisom.

Pri dolasku u školu, svaki od radnika i učenika dezinficirati će ruke. Tehničko osoblje zaduženo je za realizaciju svega što je potrebno te je upoznato s protokolom kojeg se trebamo držati.

Marin Tvrdić, ravnatelj

Nikolina Dolfić, stručna suradnica