OBAVIJEST ZA UČENIKE I RADNIKE ŠKOLE
Autor: Nikolina Dolfić, 9. 4. 2020.

Poštovani učenici i radnici škole,

Vama i Vašim obiteljima želim sretan Uskrs te da se što prije vratimo normalnom načinu rada i života.

Treba izdržati u trenutnoj situaciji  u kojoj smo se nenadano zatekli, preživjeti je sa što manjim gubitcima bilo koje vrste.

Koristim prigodu da Vam još jednom skrenem pozornost kako je prvi nastavni dan u utorak (14.04.2020) te kako je u narednom tjednu nastavni dan i subota (18.04.2020.) kad će se nastava održavati prema rasporedu od petka.

Navedene podatke su vam prenijeli vaši razrednici na početku drugog polugodišta ali dobro je ponoviti još jednom kako bi se izbjegli svi nesporazumi.

Još jednom Vas pozivam da aktivno sudjelujete u praćenju nastave na daljinu koja se treba održavati u realnom vremenu i prema ustaljenom rasporedu nastavnih sati.

Navedeno je bitno kako bi se osiguralo što kvalitetnije provođenje nastave na daljinu te kako bi ste postigli ono što se od vas kao dionika u odgojno  obrazovnom procesu očekuje.

Svi nastavnici su dobili detaljne upute od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja u svezi vrednovanja (ocjenjivanja) vaših postignuća.
Vrednovanje započinje od slijedećeg tjedna.

Još jednom, svima vam želim svako dobro,

Marin Tvrdić, ravnatelj