OBAVIJEST ZA RAZREDNIKE I UČENIKE ZAVRŠNIH ODJELJENJA
Autor: Nikolina Dolfić, 25. 3. 2020.

Svi učenici koji nisu, iz opravdanih razloga, stigli do ovog trenutka izvršiti prijavu za obranu Završnog rada u ljetnom roku šk. god. 2019./2020. trebaju postupiti na dolje navedeni način.

Roditelji ili skrbnici učenika trebaju razredniku svog djeteta na razrednikov službeni mail poslati Izjavu kako daju punomoć razredniku za prijavu Završnog rada njihova djeteta.

Razrednici će u svojoj arhivi sačuvati sve zaprimljene mailove te će naknadno (bez ikakvih vremenskih ograničenja) izvršiti prijavu za svakog učenika u samoj školi.

Dakle, četvero razrednika završnih odjeljenja, zaprimljene mailove ne prosljeđuju nikome već punomoć zadržavaju u svojoj arhivi te će ih naknadno dostaviti u školsku referadu.

Nikolina Dolfić, stručna suradnica

Marin Tvrdić, ravnatelj