OBAVIJEST ZA MATURANTE
Autor: Nikolina Dolfić, 7. 2. 2020.

Prijava ispita DM traje do 15.02.2020. u 12.00 sati, znači da ulazimo u zadnji tjedan prijava.

Prijava nije samo preuzimanje PIN/TAN nego i odabir razine osnovnih ispita te po volji izbornih ispita.

Ne zaboravite provjeriti i potvrditi osobne podatke te ocjene prva tri razreda (nikako i četvrtog).

Otvoren je odabir fakulteta pa provjerite podudaraju li se odabrane razine s onim što propisuje pojedini fakultet (zna se dogoditi da neki od odabranih fakulteta automatski promijeni razinu odabira).

IK (ispitni koordinator) je osobno i preko razrednika obavijestio učenike koji do sada nisu prijavili DM, a svi učenici mogu kod IK i provjeriti vlastiti odabir.

Od učenika s prilagodbom još 1 učenik nije predao zahtjev i popratnu dokumentaciju.

Napomene:

Važno je pratiti naslovnicu mrežne stranice www.ncvvo.hrwww.postani-student.hr  na kojima su sve potrebne informacije kao i važni datumi i rokovi.

Za dodatne informacije o prijavama ispita državne mature možete kontaktirati Infocentar na broj telefona 01/4501 899 ili pitanja poslati na adresu e-pošte info.centar@ncvvo.hr

Pitanja o prijavama studijskih programa možete poslati putem poveznice https://www.studij.hr/pages/kontakt.php

Za one koji su zaboravili upute koje im je dao IK iste mogu proinaći i na: https://www.ncvvo.hr/prijave-ispita-drzavne-mature-u-ljetnome-roku-skolske-godine-2019-2020/

Ako učenik izgubi PIN ili TAN, može zatražiti njihovo ponovno izdavanje slanjem SMS-a sadržaja OPET na broj 666555 isključivo s broja mobitela koji je prilikom prve prijave upisao u sustav.

Ako su korisnička oznaka ili lozinka izgubljene ili ako nakon više ponovljenih pokušaja unosa podataka sustav javlja poruku o pogrešnim korisničkim podatcima, učenik se treba obratiti administratoru školskoga imenika nakon čega će mu biti dodijeljena nova korisnička oznaka i/ili lozinka.

Ako učenik promijeni broj mobitela koji je upisao u sustav, potrebno je obavijestiti Infocentar na broj telefona 01/4501 899 ili to prijaviti na e-adresu info.centar@ncvvo.hri obvezno napisati ime, prezime i OIB te novi broj mobitela.

Ako učenik i dalje ima poteškoća s prijavom na www.postani-student.hr, potrebno je nazvati Infocentar na broj telefona 01/4501899 ili prijaviti problem na e-adresu info.centar@ncvvo.hr.

IK Nađan Dumanić