NIKOLA BATURINA POBJEDNIK BOŽIĆNOG TURNIRA U STOLNOM TENISU
Autor: Nikolina Dolfić, 23. 12. 2019.

Božićni turnir naše škole u stolnom tenisu održao se dana 20.12.2019. god. u školskoj sportskoj dvorani. Interes učenika je bio izniman tako da smo selekciju radili kroz nastavu tjelesnog i zdravstvenog odgoja te po razredima birali samo najbolje učenike. Nakon selekcije ostalo je 36 učenika. Natjecali su se po kup sistemu na ispadanje. Nakon okončanih mečeva četiri najbolja učenika bili su Ante Buljan - Plazonja 4. A, Nikola Baturina 4. B, Ante Milić 4. C i Damjan Škare 3. A. Nakon razigravanja u finale su se plasirali Ante Buljan - Plazonja  i Nikola Baturina. Finale je i bilo ljepotica meča cijelog turnira u kojem su udarili junak na junaka. Buljan - Plazonja poveo je 2:0 u setovima, da bi Baturina uzvratio i u konačnici pobijedio rezultatom 3:2 u setovima te tako obranio prošlogodišnji naslov prvaka škole.

Čestitamo svim sudionicima turnira i zahvaljujemo na korektnom sportskom ponašanju.

Nastavnici Davor Karl i  Branimir Balić