OBAVIJEST ZA MATURANTE
Autor: Nikolina Dolfić, 30. 5. 2019.

1. Danas je zadnji dan za potvrdu ocjena završnog razreda pa ispunite svoju obvezu.

2. Učenici koji su s uspjehom završili razred, a nisu predali Završni rad također mogu izaći na ispite Državne mature, ali će potvrdu o istima dobiti tek nakon što obrane Završni rad (jesenski rok).

3. Prvi ispit je izborni predmet - Fizika, 7.6.2019. te ostali slijede prema rasporedu vidljivom na oglasnoj ploči i web stranici škole.

4. Sve upute i pravila koje učenici moraju poštivati, a s kojim ih je ispitni koordinator upoznao na satovima razrednika, biti će kao i sve potrebite informacije vidljive na oglasnoj ploči i web stranici škole.

Za sve možebitne informacije ispitni koordinator je svaki dan dostupan u učionici br. 13.

Pratite upute na oglasnoj ploči i web stranici škole.

Nađan Dumanić, ispitni koordinator