NIKOLA BATURINA POBJEDNIK BOŽIĆNOG TURNIRA U STOLNOM TENISU
Autor: Nikolina Dolfić, 20. 12. 2018.

Božićni turnir naše škole u stolnom tenisu održao se 19.12.2018. god. u školskoj dvorani. Interes učenika bio je izniman tako da smo morali napraviti selekciju po razredima i probrati najbolje učenike.

Nakon selekcije ostao je velik broj učenika, čak 48. Natjecali su se po kup sistemu na ispadanje. Nakon okončanih mečeva tri najbolja učenika bili su: Nikola Baturina 4B, Dominik Marendić 3D, Ante Milić 3 C. Za treće mjesto igrali su Ante Milić i Duje Silov 2A , uzbudljiv meč u kojem je ipak bolji bio Milić rezultatom 2 : 1  u setovima. U finalnom meču između Marendića i Baturine bolji je bio Baturina s rezultatom 3 : 2 , te tako postao prvak škole u stolnom tenisu za ovu školsku godinu.

Čestitamo svim sudionicima turnira i zahvaljujemo na korektnom ponašanju i velikom odazivu.

Nastavnici Davor Karl  i Branimir Balić

FOTOGALERIJA