NASTAVNICI IZ FRANCUSKE ŠKOLE LYCÉE PROFESSIONNEL "THOMAS EDISON" POSJETILI NAŠU ŠKOLU
Autor: Nikolina Dolfić, 18. 10. 2018.

Nastavnici iz francuske škole Lycée professionnel "Thomas Edison" posjetili su našu školu kako bi dogovorili suradnju u Erasmus + projektima i programima. Ta strukovna srednja škola nalazi se u predgrađu Échirolles, u gradu Grenoble.

Ravnatelj Marin Tvrdić upoznao ih je s radom i programom naše škole, te s francuskim kolegama izmijenio iskustva u radu s učenicima. Zanimljivo je da njihovi programi srednjoškolskog obrazovanja traju tri godine, nakon kojih se učenici mogu upisati na fakultet.

Nastavnice Marina Barač i Vesna Plenča, te knjižničarka Nikolina Dolfić, dogovorile su daljnju suradnju.

Priloženi dokumenti:
Program_francuske_skole.pdf (197.33 KB)