CENTRI IZVRSNOSTI SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE -Javni poziv za učenike i mentore
Autor: Domagoja Pavić, 12. 9. 2018.

Pozivamo sve učenike koji su zainteresirani za stjecanje novih znanja kroz rad s najboljim mentorima, sveučilišnim profesorima, znanstvenicima i gostujućim predavačima da se prijave na ovaj Javni poziv kako bi kroz postupak testiranja stekli status polaznika u jednom od centara izvrsnosti.
Više informacija možeš pročitati klikom na ovdje.
Privola za prikupljanje i obradu podataka

Pozivamo sve nastavnike te druge zainteresirane koji su motivirani i spremni za stjecanje novih znanja i vještina kao i prenošenje znanja kroz rad s potencijalno darovitim učenicima da se prijave na ovaj Javni poziv kako bi stekli status mentora u jednom od centara izvrsnosti. Više informacija možete pročitati  ovdje.